BUBM Kulaklık Depolama Taşıma çantası Taşınabilir Kulaklık Kulaklık Pioneer Için Kapak Çantası Şok geçirmez HDJ500 Diğer On-kulak kulaklık

₺45.60 ₺52.41
  • w478
  • Stokta var


taşınabilir tasarım, dayanıklı, süper arkadaşı için seyahat ve günlük kullanarak.
iPod için gibi aynı zamanda dijital aksesuarlar için yer vardır, U Disk, kulaklık ve daha.
BUBM Saklama Kutusu fermuar tasarımı benimser, açmak kolay ve yakın. hayat seyahat sırasında veya müzik hayranları çok kolaylık getiriyor.
ambalaj ile katmanlı, BUBM taşıma çantası büyük ölçüde şoklara önlemek, ezik darbelere ve çizilmelere cihazları korumak.
Taşınabilir taşıma ve depolama için taşıma çantası tasarlanmış BUBM HDJ500 ve diğer On-kulak Kulaklık için. iPod için gibi aynı zamanda dijital aksesuarlar için yer vardır, U Disk, kulaklık ve daha. BUBM Saklama Kutusu fermuar tasarımı benimser, açmak kolay ve yakın. hayat seyahat sırasında veya müzik hayranları çok kolaylık getiriyor. Taşınabilir taşıma ve depolama için taşıma çantası tasarlanmış BUBM HDJ500 ve diğer On-kulak Kulaklık için.


  • Marka Adı: SAFEBET

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Etiketler: Ucuz BUBM Kulaklık Depolama Taşıma çantası Taşınabilir Kulaklık Kulaklık Pioneer Için Kapak Çantası Şok geçirmez HDJ500 Diğer On kulak kulaklık, Yüksek Kalite BUBM Kulaklık Depolama Taşıma çantası Taşınabilir Kulaklık Kulaklık Pioneer Için Kapak Çantası Şok geçirmez HDJ500 Diğer On-kulak kulaklık, Çin Saklama Torbaları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler